مراسم شور شیمی در سالن اجتماعات هلال احمر دامغان برگزار شد

به نام خدا
در تاریخ ۱۷/۱۲/۹۵ در روز سه شنبه انجمن علمی شیمی ، مراسم شور شیمی را در سالن اجتماعات هلال احمر دامغان از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰ برگزار کرد و میزبان دانشجویان شیمی و دیگر دانشجویان دانشگاه دامغان بود.
پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران مجریان برنامه، اسرا شریف پور و مهدی حسینخانی بعد از خوش امدگویی به دانشجویان از دکتر افشاری،عضو هیئت علمی دانشکده شیمی دانشگاه دامغان را برای سخنرانی دعوت کردند. دکتر افشاری سخنان خود را حول محور مسئولیت پذیری و احترام آغاز کرد و با گفتار هایی در باب مساله ضرورت حفظ محیط زیست به پایان رساند. پس از ایشان مجریان با دعوت از دبیر انجمن علمی شیمی،مهدی سماپور، برنامه را ادامه دادند.
مهدی سماپور از دانشجویان خواست با تمام مشکلاتی که سر راه کارها هست امید خود را از دست ندهند و دست از تلاش برای کارهای مهمی که می توانند در محیط انجمن و دانشگاه انجام دهند برندارند ایشان همچنین با اشاره به همکاری های معاونت پژوهشی و دانشکده شیمی از دکتر پورموسوی خواست تا اقدامات لازم را در جهت حمایت از طرح های پژوهشی انجمن علمی شیمی انجام دهد.
در ادامه مراسم سه تن از دانشجویان دانشکده شیمی دانشگاه دامغان با دعوت مجری بر روی صحنه حاضر شدند و چندین آزمایش جذاب شیمیایی را برای دانشجویان به صورت زنده اجرا کردند.
در بخش دیگری از برنامه، دکتر نظرزاده استاد تازه وارد دانشکده شیمی دانشگاه دامغان در صندلی اسیدی جشن حاضر شد و به سوالات مجریان درباره مسائل مختلف پاسخ داد
در ادامه مجریان با انتخاب ۸ دانشجو از میان جمعیت مسابقه ای را برای دانشجویان برگزار کردند وبه ۴نفر هدایایی اهدا شد
دکتر میرسید، معاونت فرهنگی دانشگاه دامغان پس از مسابقه در سخنرانی کوتاهی ضمن تشکر از دانشجویان و برگزارکنندگان حاضر در این جشن از دانشجویان خواست تا مسئولین را در جهت برگزاری هر چه بهتر این برنامه ها همراهی کنند.
و مجریان با تشکر از حضور اساتید و دانشجویان و دیگر مسئولین مراسم راخاتمه دادند.

Leave a Reply