دومین جلسه مشترک اقشار بسیج دانشگاهیان با فرمانده سپاه شهرستان دامغان

دومین جلسه مشترک اقشار بسیج دانشگاهیان با فرمانده سپاه شهرستان دامغان در ناحیه سپاه شهرستان در تاریخ ۲۴ اسفندماه ۹۵برگزار گردید.

تکمیلی/ دومین جلسه هم اندیشی مشترک بسیج اساتید و بسیج کارکنان دانشگاه دامغان با حضور فرمانده سپاه شهرستان دامغان در محل سپاه ناحیه شهرستان برگزار گردید، در این جلسه جناب سرهنگ خوشقدم ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار، به بخشی از سخنان حجت الاسلام پناهیان اشاره نموده و فرمودند که یکی از دلایل عدم ظهور آقا امام زمان(عج)عدم وحدت و اتحاد مسلمین می باشد و موانع کوچک موجود باعث عدم شکل گیری این اتحاد می باشد که با همدلی باید اهداف عالی بسیج راتبیین کرد و در پیشبرد اهداف نظام به کار گرفت. آقای دکتر حسن نژاد مسئول بسیج اساتید دانشگاه از توان بسیج اساتید در قالب کارهای جهادی در بخش های مختلف شهرستان خبر داد و
یکی از مهمترین ارکان در جهت بهبود اقتصاد مقاومتی و تاثیر آن را حضور فراگیر مردم و همراهی آنها در این زمینه بیان داشتند. ایشان ضمن اشاره به آمادگی اساتید در جهت کمک به مناطق مختلف شهرستان علی الخصوص روستاها ی محروم، از فرمانده محترم سپاه درخواست نمودند که با توجه به آشنایی سپاه با بدنه شهری راهکاری را در جهت مشارکت مردم فهیم شهرستان در زمینه های اجتماعی،فرهنگی،اقتصادی ارائه نمایند.
در این جلسه آقای تویه درواری مسئول حلقه های صالحین اظهار امیدواری نمودند که استمرار این جلسات منجر به نتیجه شود و از کار گروهی و اتحاد مردم که لازمه حفظ منافع نظام می باشد سخن گفت و هدف از برگزاری این جلسات را ارتقای سطح فرهنگی افراد دانست که با وقت گذاشتن مسئولین به ثمر خواهد نشست.
یکی دیگر از سخنرانان جناب آقای سید حسین میرعماد فرمانده محترم بسیج کارکنان بود که به عملیاتی کردن اهداف بسیج اذعان داشتند و نیاز بسیج به افراد مستعد و دغدغه مند و بافکر و به روز کردن اعضاء را اولویت دانست و پیشنهاد تشکیل شورای راهبردی بسیج را دادند که با تهیه سند راهبردی اهداف را با توجه به امکانات مشخص نمود . در این جلسه جناب آقایان امانی و زارعی از اساتید محترم دانشگاه نیز مباحثی را مطرح نمودند و مقرر گردید که موضوع جلسه آتی ارائه راهکار در مشارکت فراگیر مردم در انتخابات پیشرو باشد.

Leave a Reply